Producenci

DJI INSPIRE 1 RAW (EU)

DJI Inspire 1 RAW to połączenie znanego już na całym świecie quadrocoptera Inspire 1 z kamerą Zenmuse X5 RAW oraz dwoma nadajnikami RC

Więcej szczegułów

DJI INSPIRE 1 RAW

Realizacja 3 - 5 dni

26 699,00 zł

ZAAWANSOWANA KONSTRUKCJA GOTOWA DO LOTU

DJI Inspire 1 został tak zaprojektowany, że posiada dużą moc przy niskiej masie i jest elastyczny przy zachowaniu odpowiedniej stabilności.

AERODYNAMIKA I PRZEKSZTAŁCALNA KONSTRUKCJA

Ramiona z włókna węglowego dają możliwość manewrowania i zmieniają swój układ za pośrednictwem jednego przełącznika, dając niezasłonięte pole widzenia 360°, pozwalające na nagrywanie ujęć niezależnie od kierunku lotu. Każda zaprojektowana część Inspire 1 jest lekka i wytrzymała, a aerodynamiczny kształt korpusu umożliwia swobodny i długi lot.

NOWA KAMERA ZENMUSE X5R

Pierwsze na świecie kompaktowe kamery z 16 Mpx matrycą Mikro 4/3, dedykowane do dronów DJI Inspire 1 są doskonałe do tworzenia wysokiej jakości kadrów i całych filmów. Zintegrowany 3-osiowy system stabilizacji kamery pozwala w trakcie trwania lotu na wykonanie nieporuszonych zdjęć o rozdzielczości do 4608x3456 nawet przy długim czasie naświetlania (do 8 sek.). Natomiast dzięki czujnikowi MFT możliwe jest nagrywanie materiału 4K 30 fps o wysokiej czułości ISO 100-25600 w szerokim 12.8 stopniowym zakresie dynamicznym. Dzięki nim dron rejestruje obraz świata dookoła siebie. Dodatkowo dzięki zastosowaniu dysku SSD maksymalny zapis video (bitrate) może wynieść nawet 2.4 Gb/s w bezstratnym formacie 4K CinemaDNG (RAW).

Kamera X5R posiada obiektyw DJIMFT 15mm, F/1,5 ASPH. Istnieje również możliwość zastosowania jednego z poniższych obiektywów:

• Panasonic Lumix 15mm f/1.7

• Olympus M. ED 12mm f/2.0

PODGLĄD HD

System transmisji danych wideo w czasie rzeczywistym z Inspire 1 jest wyświetlany w rozdzielczości 720p HD na dowolnym skonfigurowanym urządzeniu mobilnym, dając doskonały podgląd obrazu z kamery, umożliwiający szybkie wprowadzanie zmian w ustawieniach. Rewolucyjny system transmisji obrazu DJI Lightbridge HD zwiększa zasięg aparatury i daje przekaz z odległości nawet do 3,5 km.

POTĘŻNY NADAJNIK

Nowoczesny nadajnik DJI umożliwia precyzyjną kontrolę, posiada specjalne przyciski do zdjęć i filmów oraz pokrętło sterujące gimbalem kamery. Dodatkowo wyposażony jest w dwa programowalne przyciski oraz przełącznik trybu lotu (P-A-F),

Większą precyzję uzyskasz dzięki drugiemu nadajnikowi, umożliwiającemu wspólne loty dwóch operatorów. Jednym Inspire 1 mogą sterować równocześnie dwie osoby, pierwsza osoba obsługuje lot, a druga kontroluje gimbali kamerę. Każdy z operatorów może posiadać własny wyświetlacz z podglądem w czasie rzeczywistym. Wspólna praca dwóch operatorów umożliwia uchwycenie i nagranie bardziej skomplikowanych i artystycznych ujęć.

MODUŁOWA BUDOWA

Gimbal i kamera Inspire 1 są odłączanymi od drona modułami, które można zdemontować na czas transportu lub przy okazji przyszłych upgrade’ów.

LOTY W ZAMKNIĘTYCH POMIESZCZENIACH

Loty w pomieszczeniach zamkniętych zawsze były prawdziwym testem umiejętności każdego pilota. Wbudowany System Pozycjonowania Wizyjnego (VPS) korzysta ze specjalnie zaprojektowanej kamery, jak i fal ultradźwiękowych. Technologia ta pozwalana utrzymywanie stałej pozycji przez Inspire1, zatrzymywanie się po zwolnieniu drążków, jak i reagowanie na komendy przy niedostępności sygnału GPS.

INTELIGENTNY SYSTEM ZARZĄDZANIA ENERGIĄ

W pełni zintegrowany akumulator zasila Inspire 1 i w rzeczywistości sam zarządza sobą.

Podczas lotu możliwe jest bieżące kontrolowanie poziomu naładowania inteligentnego akumulatora, informacje o rzeczywistym czasie pozostałym do pracy w powietrzu są na bieżąco przekazywane. Szacunkowy czas lotu na dedykowanym akumulatorze TB47 to 15 min. Natomiast na TB48 – 18 min. Zaawansowane algorytmy obliczają odległość drona od operatora i szacowany czas powrotu, komunikują konieczność powrotu.Inteligentny akumulator śledzi napięcie na każdym ogniwie, ilość naładowań i rozładowań. Dodatkowo, gdy nie jest używany przez okres czasu wcześniej zdefiniowany z poziomu aplikacji DJI GO – rozładowuje się do bezpiecznej wartości 50%, aby zachować swoją żywotność. Nowoczesny Inspire 1gwarantuje doskonałą pracę w powietrzu przez długie lata.

W PEŁNI FUNKCJONALNA APLIKACJA

Bezpłatna aplikację DJI GO na urządzenia mobilne umożliwia podgląd obrazu z Inspire 1 oraz daje opcje zmiany ustawień kamery i parametrów lotu. Wszystko począwszy od ustawień manualnych kamery, telemetrię (odległość od pkt startu, wysokość, stan naładowania akumulatora) po wyzwalanie migawki oraz rozpoczęcie filmowania jest możliwe dzięki jednemu przyciskowi na ekranie, a skończywszy na automatycznym starcie i lądowaniu.

Dodatkowo aplikacja pozwala na przełączenie drona w kilka trybów lotu:

Point of Interest – wybierz miejsce lub obiekt, a quadrocopter będzie bezustannie skierowany w danym kierunku lub krążył wokół niego.

Waypoints – zaplanuj trasę lotu, a quadrocopter autonomicznie nią podąży, pozwalając Ci na bezproblemowe operowanie kamerą.

IOC – inteligentna kontrola kierunku pomaga określić, w jaki sposób kontrolować quadrocopter. Wybierz najbardziej intuicyjny i najłatwiejszy tryb dla siebie.

Zestaw zawiera:

Quadrocopter DJI Inspire RAW

Gimbal z kamerą Zenmuse X5R

Obiektyw DJI MFT 15mm, F/1.7 ASPH

Nadajnik RC – 2 szt

Dedykowany dysk SSD 512 GB

Czytnik SSD X5R + kabel USB

Uchwyt na urządzenie mobilne

Zestaw śmigieł 1345T (8 szt.)

Akumulator TB47 (4500 mAh)

Ładowarkę

Kabel zasilający AC

Szelki do nadajnika RC*