Producenci

Lista produktów w/g producentów Walkera

Walkera to popularny na świecie producent, który od lat wytwarza zdobywające uznanie modele latające. GoKamery.pl jest oficjalnym sprzedawcą Walkera na Polskę.

Ten producent z Hong Kongu w ostatniej dekadzie systematycznie rozwijał produkcję multikopterów, by dziś stać się największym konkurentem DJI na świecie. Strategia rozwoju Walkera opiera się przede wszystkim o upowszechnianie najnowocześniejszych rozwiązań i pełną autonomiczność produkcji.  Laboratoria zaawansowanych technologii przygotowują własne rozwiązania dla wszystkich produkowanych elementów, a co kilka miesięcy ma miejsce kolejna premiera nowych rozwiązań technologicznych i programistycznych.
Fabryka Walkera to ponad 40 000 m2 warsztatów, zakład jest zlokalizowany w samym centrum Delty Rzeki Perłowej, a jego zespół to ponad 1000 inżynierów wyższego szczebla i zręcznych pracowników. To producent, który w jednej organizacji łączy wytwórstwo, badania i rozwój, a także marketing i serwis. Walkera to marka, która jako pierwsza wprowadziła do oferty kompaktowe hexakoptery, a w powszechnie dostępnych zestawach umieściła ground station m.in. wraz z trybem „follow me” czy planowaniem lotów autonomicznych (tzw. waypointy).
Wszystkie elementy produktów Walkera chronione są patentem, a trafiają do Europy, Stanów Zjednoczonych, południowo-wchodniej Azji, a także wszystkich innych rejonów świata. Zarówno wysoka jakość wytwarzanych urządzeń, jak i solidny serwis przełożyły się na doskonałą reputację marki.
Nasz dystrybutor dysponuje pełnym zapleczem serwisowym i częściami zamiennymi do sprzętu marki Walkera, w czasie rzeczywistym współpracuje zdalnie z technikami ze strony działu serwisowego Walkera w Hong Kongu.

Więcej

Brak produktów tego producenta.