Producenci

Uchwyty do GoPro - jaki mamy wybór

Czy warto zainwestować w nowoczesną kamerkę gopro? W jakich okolicznościach może nam się przydać? O jakie akcesoria warto uzupełnić wybrany model, aby jeszcze lepiej spełniała nasze oczekiwania i dostarczała mnóstwo frajdy z nagrywanych filmików? Sprawdźmy, razem z serwisem modowym mybaze, do którego znajdziesz linki!

Czy jest kamerka typu gopro?

Gopro to kamerka sportowa, która świetnie sprawdza się w najróżniejszych, nawet ekstremalnych warunkach, pozwalając na kręcenie i tworzenie niesamowitych i wyjątkowych filmików. Możemy jej używać, pływając w wodzie, podczas szaleństw na śniegu, czy wspinaczki po górach. W tak trudnych okolicznościach nagrywanie kamerą tradycyjną, aparatem albo telefonem byłoby niemożliwe lub mogło skutkować zniszczeniem się, lub zalaniem urządzenia.
Z powodzeniem znajdziemy na rynku i w sklepach kamerki typu gopro dostosowane nawet do konkretnej aktywności i warunków, którym podajemy je poddać. Kamerki gopro są niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne i najróżniejsze czynniki zewnętrze – upadki, zalanie wodą, zabrudzenia dlatego mogą być stosowane nawet w bardzo ekstremalnych sytuacjach, bez obaw o ich uszkodzenie.

Dlaczego to takie fajne?

Dla osób kochających adrenalinę, sporty wyczynowe i ekstremalne kręcenie pamiątkowych filmików to wspaniała pamiątka, pozwalająca na dłużej utrwalić i zapisać wspomnienia, zobacz uchwyty XSORIES. Wiele osób dokumentuje też swoje poczynania i dzieli się z nimi w sieci – na swoim profilu albo kanale, zdobywając setki, czy nawet tysiące wiernych obserwatorów.
Większość z nas nie ma na co dzień do czynienia ze skokami na bungee, nurkowaniem w głębinach morskich, szaloną jazdą na snowboardzie, czy kolarstwem górskim. Dlatego tym chętniej, chociaż z perspektywy widza oglądamy tego typu treści, aby choć w taki sposób przekonać się jak to wygląda, jak wielka to frajda, a zarazem ogromna odwaga.

Uchwyty i inne akcesoria do kamerek gopro

Warto uzupełnić swoją kamerkę gopro o przydatne uchwyty i akcesoria (zobacz wszystkie uchwyty do gopro), dzięki którym nagrywanie i praca z nią staną się jeszcze łatwiejsze, przyjemniejsze i bardziej satysfakcjonujące.
Przede wszystkim liczy się sposób mocowania, dzięki którym bez problemu przytwierdzimy taką kamerkę do różnych powierzchni. Zdecydowanie warto jest, dokupić różne uchwyty, które pozwolą nam przyczepić ją do swojego ciała – na głowę, klatkę piersiową, do kasku, roweru, samochodu, deski surfingowej, wędki, karabinu, łuku, wiatrówki. Zobacz stabilizatory go pro

A może gopro dla… psa?

Jednym z ciekawych i oryginalnych uchwytów i pomysłów odnośnie kamerek gopro są zdecydowanie specjalne szelki, idealne dla naszego pupila. Są przystosowane dla psów o wadze od 7 do 54 kg, wykonane z przyjemnego, komfortowego materiału, który nie sprawia zwierzęciu dyskomfortu.
Mogą być zakładane na brzuchu lub grzbiecie. To fantastyczna okazja, aby poznać świat z perspektywy psiaka! Zobaczyć świat jego oczami i stworzyć niesamowite filmiki, które staną się wspaniałą pamiątką, a może nawet podbiją świat Internetu?

Co jeszcze może się przydać?

Warto dokupić kilka przydatnych akcesoriów, które jeszcze lepiej ochronią sprzęt i uprzyjemnią proces nagrywania – dodatkową obudowę ochronną, etui umożliwiające bezpieczniejszy transport urządzenia, selfie stick, dzięki któremu wykonasz zapierające dech w piersiach selfie i ujęcia samego siebie bez pomocy osób z zewnątrz, zapasowe baterie, statywy, karty pamięci do zapisywania i przenoszenia treści.
To jak, na kolejną podróż oprócz tak oczywistych przedmiotów jak ubrania sportowe, czy plecaki np od 4F, zobacz ciekawe modele plecaków 4f na stronie https://mybaze.com/pl/plecaki-meskie/4f/, wygodne buty, czy żywność, zabierzesz ze sobą malutką, dającą ogrom frajdy kamerkę gopro? Na zakupy zapraszamy tutaj: gokamery.pl