Producenci

Zostaliśmy Autoryzowanym sklepem firmy Yuneec w Polsce.

Autoryzowany sprzedawca firmy Yuneec w Polsce.

W ofercie firmy znajdziecie drony i akcesoria firmy Yuteec, oraz deskorolki elektryczne.

Yuneec Typhoon H

Elektryczne deskorolki Yuneec

GoPro właśnie wypuściło nową aplikację, która pomoże Ci szybko przejrzeć zawartość Twojej kamery, zaktualizować ją i wybrać najlepsze ujęcia do dalszej edycji.

Ściągnij GoPro App for Desktop już dzis tutaj: http://gopro.com/getstarted

GoPro App for Desktop


Zmiany w ofercie GoPro...

Koniec marca 2016 będzie również końcem życia trzech najtańszych modeli kamer GoPro, czyli HERO, HERO+ oraz HERO+ LCD. Od tego czasu kamery te nie będą już produkowane, a możliwość zakupu zakończy się wraz z wyczyszczeniem naszego stanu magazynowego.
 
Od początku marca 2016 dotychczasowy model HERO4 Session zmieni swoją nazwę na HERO Session i będzie najtańszym modelem w kolekcji kamer GoPro. Co więcej, w nowej wersji kamery, w zestawie nie będzie już uchwytu Ball Joint Buckle, oraz Low Frame. 


Nowość w naszej ofercie, rewolucyjne słuchawki dla osób aktywnych, które nie potrafią rozstać się z muzyką podczas uprawiania sportu. Słuchawki wyróżnia system "Bone conduction" - generowany dźwięk jest przenoszony na kość policzkową co pozwala słyszeć muzykę, ale też wszystko co się dzieje dookoła nas.

AfterShokz słuchawki bezprzewodowe sklep Warszawa


Zostaliśmy autoryzowanym sprzedawcą sprzętu i odzieży amerykańskiej marki SkullCandy w Polsce...

SkullCandy Autoryzowany sprzedawca w Polsce

Hero 4 Session - nowe oprogramowanie
Nowa ważna aktualizacja firmware'u kamer HERO4 Session. Nowy update umożliwia m.in. zmianę ustawień trybów video i time lapse za pomocą przycisków!
 
GoPro HERO +
Z przyjemnością ogłaszamy nową cenę na kamerę HERO4 Session - od teraz będzie kosztowała 1349PLN!

Ponadto przedstawiamy nową kamerę w kolekcji z segmentu Entry Level - HERO+ będzie posiadać moduł Wi-Fi + Bluetooth i 1080p w 60 klatkach na sekundę. Już niedługo dostępna w cenie 849pln!

NOWE MODELE KAMER GOPRO HERO4 SESSION i HERO+LCD
Od 12.07.2015 rozpoczyna się sprzedaż dwóch nowych modeli kamer GoPro, oraz nowych akcesorii dedykowanych do modelu Session.
 
NOWY PATENT GOPRO NA FILMOWANIE
GoPro ogłosiło dzisiaj wykupienie start-upu specjalizującego się w wirtualnej rzeczywistości i sferycznych obrazach. Rozwiązania firmy Kolor pomagają użytkownikom łączyć wiele zdjęć lub filmów i tworzyć wysokiej rozdzielczości panoramiczny lub sferyczny content, który można obejrzeć na ekranie telefonu, komputera lub w środowisku VR.
 Zobaczcie film demo! (poruszajcie się strzałkami na klawiaturze lub zainstalujcie odpowiednią appkę na telefonie: Kolors Eyes 360 Video Player.)
więcej informacji tutaj... http://GoPro.com/spherical
 
Odblokuj nowe możliwości swojej kamery ! 

Jak przeprowadzić aktualizację firmware'u kamery dowiecie się z dokumentu PDF, który przygotowaliśmy. Znajdziecie go tu: http://bit.ly/HERO4up

HERO4 Black i HERO4 Silver

  • Tryb Timelapse Video – automatycznie twórz timelapsy od razu w postaci pliku video – bez potrzeby postprodukcji. Pokaż zachód słońca, wycieczkę, spotkanie rodzinne w postaci krótkiego, łatwego do udostępnia video.
  • Zdjęcia seryjne 30/6 - zarejestruj 30 zdjęć w 6 sekund i nigdy nie przegap tego jedynego momentu. Idealny tryb do uchwycenia dłużej trwających dynamicznych aktywności takich jak surfing, czy snowboarding.
  • Auto rotate - automatycznie dostosowuje orientację kamery w zależności od tego czy kamera jest zamocowana w normalnym położeniu lub do góry nogami.

HERO4 Black

  • Video 720p240 fps – nagrywaj w ultra wysokim klatkażu 240 klatek na sekundę uzyskując super płynne zwolnienia
  • Video 2.7K60 fps - Uchwyć obraz kinowej jakości , o wysokiej rozdzielczości 2.7k przy 60 klatkach na sekundę

HERO4 Silver

  • Dodawaj tagi HiLight podczas odtwarzania – teraz możesz zaznaczać najlepsze momenty w swoich nagraniach nie tylko podczas nagrywania video, ale także podczas jego odtwarzania na ekranie kamery, by później łatwo je odnaleźć podczas montażu i udostępniania.


Update oprogramowania Removu

 

Aby uzyskać pełną kompatybilność pilota Removu R1 z kamerą GoPro HERO4, musisz zaktualizować oprogramowanie pilota. Aby tego dokonać, należy postępować w następujących krokach:

 

1. Pobierz pliki Firmware ze strony Removu na swój komputer - link

 

2. Połącz Removu R1 z komputerem za pomocą kabla USB dołączone do zestawu z pilotem.

 

3. Włącz pilot Removu. Komputer powinien wykryć nowe urządzenie.

 

4. Rozpakuj pobrane pliki z punktu 1 (rv_110.img, r1_130.bin) i skopiuj do pamięci pilota R1. Upewnij się, że pliki nie zostały skopiowane w folderze - może to spowodować błędy podczas aktualizacji oprogramowania.

 

5. Odłącz kabel USB i wyłącz pilot R1.

 

6. Włącz pilot Removu R1. Aktualizacja rozpocznie się automatycznie, a pilot zostanie wyłączony po zainstalowaniu plików.

 

7. Włącz pilot Removu R1 - teraz możesz używać go z kamerami GoPro HERO4. (jeśli wprowadzasz aktualizację ze starszego oprogramowania, może być wymagane dwukrotne zrestartowanie pilota aby w pełni zainstalować aktualizację).

 
Ważne informacje:
 
- kamera musi mieć zrobiony update do najnowszej wersji v01.02
- jeśli kamera jeszcze NIGDY nie miała użytego modułu WIFI to należy przed połączeniem z REMOVU połączyć się z swoim smartfonem i dzięki temu kamera będzie miała swoje SSID, późniejsze resetowanie modułu WIFI nie będzie miało wpływu na połączenie. 
Kompatybilność produktów GoProTabela zgodności produktów GoPro
Ground Station dla Phantom 2 Vision / Vision+
 

Użytkownicy dronów DJI Phantom 2 Vision / Vision+ mogą cieszyć się z nowej funkcji, jaką producent dodał przy okazji aktualizacji aplikacji.  Po zaktualizowaniu aplikacji DJI Vision do wersji  iOS v1.0.41 i Android v1.0.50. otrzymujemy dodatkową funkcję w postaci Ground Station, która pozwala na wyznaczenie trasy lotu wielowirnikowca. Planując lot możemy nanieść na mapę do 16 punktów kontrolnych, którym przypisujemy prędkość lotu, jak i jego pułap. W sumie możemy przelecieć 5km, jednakże dron musi być nie dalej niż 500m od punktu startu i maksymalnie na 200m pułapu. Funkcja Ground Station automatycznie się wyłącza, jeżeli poziom naładowania baterii spadnie poniżej 30%.

By cieszyć się nową funkcją Phantoma 2 Vision / Vision+ należy upewnić się, czy jest wgrana najnowsza wersja firmware’u drona v3.04.

Użytkownicy dronów DJI Phantom 2 Vision / Vision+ mogą cieszyć się z nowej funkcji, jaką producent dodał przy okazji aktualizacji aplikacji.  Po zaktualizowaniu aplikacji DJI Vision do wersji  iOS v1.0.41 i Android v1.0.50. otrzymujemy dodatkową funkcję w postaci Ground Station, która pozwala na wyznaczenie trasy lotu wielowirnikowca. Planując lot możemy nanieść na mapę do 16 punktów kontrolnych, którym przypisujemy prędkość lotu, jak i jego pułap. W sumie możemy przelecieć 5km, jednakże dron musi być nie dalej niż 500m od punktu startu i maksymalnie na 200m pułapu. Funkcja Ground Station automatycznie się wyłącza, jeżeli poziom naładowania baterii spadnie poniżej 30%.

By cieszyć się nową funkcją Phantoma 2 Vision / Vision+ należy upewnić się, czy jest wgrana najnowsza wersja firmware’u drona v3.04.

 

 
Update firmware kamer GoPro HERO3+ do wersji 2.0
 
Protune dla wszystkich!

Tym hasłem gorąco zachęcamy do wykonania najnowszego update’u do kamer GoPro HERO3+ Black i Silver do wersji 2.0.

Nowy update w kamerach Black rozszerza opcje ustawień trybu Protune o nowe zaawansowane możliwości, które pozwalają na pełną kontrolę parametrów nagrywanego obrazu. Oprócz znanej już z wcześniejszej wersji oprogramowania opcji wyboru temeratury barw balansu bieli mamy do dyspozycji ustawienia kolorystyki, ostrości, ograniczenie maksymalnej czułości ISO oraz korekcję ekspozycji w zakresie -2 do +2 przysłony.

Nowy update poszerza możliwości kamery o nowe tryby nagrywania, 1080p SuperView 60fps i 1080p SuperView 50fps oraz pozwala na włączenie trybu Auto Low Light w tych ustawieniach. Dodatkowo tryb Auto Low Light został odblokowany dla wyższych klatkaży w 960p 100fps, 720p 120fps, 720p 100fps i 720p SuperView 100fps.

Natomiast w kamerach Silver zostało zwiększone pole widzenia (FOV) dla wszystkich trybów foto i video.

Na deser coś dla użytkowników ekranów LCD Touch BacPac – po podłączeniu ekranu w menu ustawień mamy dostępne ustawienie jasności ekranu oraz możliwość automatycznego wyłączenia się ekranu po upływie danego czasu w zakresie od 60s – 300s.

Udanej zabawy!

Tutaj można pobrać najnowsze aktualizacje do swojej kamery: GoPro.com/update

 

GoPro Studio 

 

Ułatwiony montaż filmów z GoPro.

Nowa aplikacja GoPro Studio 2.0 sprawi, że montowanie profesjonalnie wyglądających filmów z kamer
GoPro nigdy nie było prostsze. Przeanalizowaliśmy nasze najpopularniejsze filmy i na ich podstawie
stworzyliśmy uniwersalne szablony, które pozwolą Ci stworzyć zapierające dech w piersiach montaże.
Muzyka, punkty cięć, zwolnienia i inne efekty są już wstępnie zaprogramowane, a jedyne co musisz
zrobić to podmienić oryginalne pliki video ze swoimi. Jeśli chcesz przygotować autorski montaż od
podstaw, to również jest to możliwe Przycinanie, miksowanie klipów, regulacja prędkości
odtwarzania, dodawanie napisów, ścieżek audio i wiele innych, to wszystko jest możliwe. Tworzenie
epickich montaży w stylu GoPro, którymi podzielisz się z przyjaciółmi, nigdy nie było łatwiejsze!
GoPro Studio można pobrać BEZPŁATNIE na Windows® i Mac® na gopro.com.

 


GoPro Studio (Pobierz BEZPŁATNIE z gopro.com)
GoPro Studio Key Features:
NEW Szablony montażowe pozwolą z łatwością stworzyć filmy w stylu GoPro
NEW Tnij, edytuj i miksuj klipy wideo
NEW Dodawanie napisów, muzyki, podkładanie ścieżek audio i więcej
NEW Korekcja efektu rybiego oka
NEW Regulacja prędkości odtwarzania wideo - zwolnienia, przyspieszenia
NEW Eksport klatek wideo w pełnej rozdzielczości
• Twórz filmy z sekwencji zdjęć poklatkowych Time-Lapse
• Montuj realistyczne filmy 3D (wymaga obudowy 3D HERO System, sprzedawa oddzielnie)
• Wspiera GoPro, Canon®, Nikon® i inne formaty H.264 mp4 and .mov o stałej liczbie klatek

 


GoPro Studio Premium ($299)
Dla profesjonalnych twórców szukających kreatywności w post-produkcji
Oferuje wszystkie funkcje GoPro Studio, plus:
• Znacznie rozszerzone funkcje 3D i kolorystyczne
• Pełne wsparcie dla kamer 3D Sony, Panasonic i Fuji
• Wsparcie dla szerokiej gamy konsumenckich i profesjonalnych formatów wejściowych: H264, MPEG-2,
P2, AVC-Intra, MVC, MJPEG i wielu innych.
• Wsparcie dla rozdzielczości do 4K i wyższych
• Narzędzia do tworzenia plików Cineform z R3D i sekwencji obrazów (TIFF i DPX)
• Nieograniczony dostęp do kodeka Cineform w tym 4:4:4:(4) i kodowanie RAW

 


GoPro Studio Professional ($999)
Dla profesjonalistów tworzących obrazy stereoskopowe za pomocą wielu kamer
Oferuje wszystkie funkcje GoPro Studio Premium, plus:
• Niezależna kontrola nad oczami przy stereoskopowym 3D, w tym konwergencji, kolorów i kadrowania
• Dodatkowe narzędzia do stereoskopicznej korekcji takie jak: floating windows, keystone i więcej.

 

GoPro APP

Aplikacja GoPro ułatwia kontrolowanie Twojej kamery i daje Ci dostęp do zarejestrowanych plików, z 

którymi możez zrobić więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Zdalnie kontroluj kamerę i zarządzaj jej
wszystkimi funkcjami. Zobacz na podglądzie, co aktualnie widzi kamera i kontroluj kadr. Przeglądaj
zdjęcia i odtwarzaj filmy, a następnie błyskawicznie udostępniaj najlepsze z nich poprzez email,
mms, Instagram™, Facebook® i inne serwisy.1

Kontroluj zdalnie kamerę z podglądem obrazu na żywo.
Używaj smartfona lub tabletu jako wygodnego pilota zdalnego sterowania kamery GoPro. Szybko
zarządzaj ustawieniami kamery, rozpoczynaj/ kończ nagrania, zmieniaj tryby, sprawdzaj poziom
rozładowania baterii itd.
Aplikacja doskonale się sprawdzi wtedy, kiedy nie masz łatwego dostępu do kamery. Oprócz tego
dzięki podglądowi na żywo szybko skorygujesz kadr.

Przeglądaj zdjęcia, odtwarzaj filmy.
Nie czekaj, aż dotrzesz do domu, by zobaczyć swoje nagrania. Użyj aplikacji GoPro i zobacz zrobione
zdjęcia i nagrane filmy. Zobacz swój ostatni przejazd na wyciągu. Zobacz swoją najlepszą falę
siedząc na plaży. Kasuj nieudane ujęcia i zyskuj więcej miejsca na karcie na kolejne nagrania.

Udostępniaj to co zarejestrowałeś.
Chesz wysłać niesamowite ujęcie znajomym? Teraz możesz skopiować zdjęcia i wybrane filmy ze swojego
GoPro na swój smartfon lub tablet, a następnie udostępnić je poprzez email, mms, Instagram™,
Facebook® i inne serwisy. Jest to doskonały sposób na to, by dzielić się swoimi przeżyciami ze
znajomymi.


Cechy
• Pełna, zdalna kontrola nad wszystkimi funkcjami kamery
NEW Podgląd obrazu na żywo, w czasie bliskim rzeczywistemu, z opóźnieniem poniżej 1 sekundy w
przypadku kamer HERO3+
NEW Przeglądaj zdjęcia i odtwarzaj filmy¹
NEW Udostępniaj zdjęcia i filmy¹ przez email, mms, Instagram™, Facebook® i inne
NEW Przeglądaj i usuwaj pliki na karcie pamięci kamery
NEW Aktualizuj nazwę i hasło sieci Wi-Fi kamery
• Aplikacja kompatybilna z HERO3+, HERO3 i HD HERO2 z Wi-Fi BacPac™4

Kompatybilność²
Apple iOS®
• iPhone 3GS, 4, 4S, 5 (iOS 6/7)
• iPod Touch 4 (iOS 6/7)
• iPad 1, 2, 3, mini (iOS 6/7)
Android™
• HTC Thunderbolt i podobne urządzenia z Android 2.3 & 4.x
• Motorola Droid X2 i podobne urządzenia z 4.x
• Samsung Galaxy Nexus 4G i podobne urządzenia z 4.x
• Samsung Galaxy Tablet i podobne urządzenia z 4.x
• Google Nexus 7 i podobne urządzenia z 4.x
• HTC One X i podobne urządzenia z 4.x
Windows Phone™ 8³
• Nokia Lumia 920, 920T i podobne urządzenia z 4.x

¹Kompatybilne z filmami nagranymi w wybranych trybach tylko. Odwiedź gopro.com i dowiedz się więcej
²Zgodność zależy od urządzenia. Odwiedź gopro.com i dowiedz się więcej
3Odtwarzanie nagrań, udostępnianie i dostęp do karty pamięci nie są dostępne na Windows Phone.
4Aktualizacja oprogramowania jest wymagana by korzystać z nowych funkcji aplikacji GoPro. Odwiedź
gopro.com/update.

Oprogramowanie do ściągnięcia ze strony producenta (KLIKNIJ TUTAJ)

Tabela porównawcza kamer GoPro

Tabela porównawcza kamer GoPro

Tabela zgodnośći akcesorii GoPro

Tabela zgodności akcesorii GoPro

Instrukcje obsługi:

GoPro HERO3+ Black Edition – instrukcja obsługi

GoPro HERO3+ Black Edition – instrukcja obsługi

 Pobierz

GoPro HERO3: Black Edition – instrukcja obsługi

GoPro Hero 3 instrukcja obługi

Pobierz

 GoPro HERO3: Silver Edition – instrukcja obsługi

 GoPro HERO3: Silver Edition – instrukcja obsługi

Pobierz

GoPro HERO3: White Edition – instrukcja obsługi

 GoPro HERO3: White Edition – instrukcja obsługi

Pobierz

 GoPro HD HERO2 – instrukcja obsługi

GoPro HD HERO2 – instrukcja obsługi

Pobierz

GoPro HD Hero – instrukcja obsługi

GoPro HD Hero – instrukcja obsługi

Pobierz

Instrukcja wgrywania aktualizacji oprogramowania kamery GoPro HD Hero

Instrukcja wgrywania aktualizacji oprogramowania kamery GoPro HD Hero

Pobierz

LCD BacPac – instrukcja obsługi

LCD BacPac – instrukcja obsługi

Pobierz

Wi-Fi Combo Kit / Wi-Fi BacPac + Remote – instrukcja obsługi

Wi-Fi Combo Kit / Wi-Fi BacPac + Remote – instrukcja obsługi

Pobierz

 

Jak rozpoznać kamerę z przemytu?

Na portalach aukcyjnych pojawiły się kamery GoPro HERO3+ pochodzące z nielegalnego importu głównie z USA…czyli przemytu.

Nie są one dopuszczone do obrotu w UE ze względu na brak oznaczeń CE. Radzimy unikać takich okazji, tym bardziej że zgłoszenia reklamacyjne na te kamery będą rozpatrywane negatywnie.

Poniższa grafika pozwoli Wam w prosty sposób odróżnić towar legalny od nielegalnego. 

Jedynie produkty zakupione u Autoryzowanych Sprzedawców Detalicznych posiadają 24 miesieczną gwarancję realizowaną na terytorium Polski przez oficjalnego dystrybutora GoPro, firmę FreeWay OMT sp. z o.o.

Jak rozpoznać kamerę GoPro z przemytu