Producenci

DJI PHANTOM 4 PRO V 2.0

Phantom 4 V2.0 został wyposażony w nowy system transmisji danych OcuSync. Jest to rozwiązanie pozwalające na automatyczną zmianę częstotliwości przesyłania danych, dzięki czemu połączenie z goglami DJI może działać bezprzewodowo nawet na odległości do 4 kilometrów. 

Więcej szczegułów

DJI PHANTOM 4 PRO V2

7 199,00 zł

Nowe śmigła zastosowanie w dronie pozwoliły także na zmniejszenie generowanego przez urządzenie hałasu nawet do 60%. Na uwagę zasługuje ponadto system wykrywania przeszkód wyłapujący zagrożenie z dystansu nawet 30 metrów.

Inteligencja i doskonała wytrzymałość

W konstrukcji drona wykorzystano połączenie stopów tytanu i magnezu. Sprawia to, że jest on zdecydowanie bardziej stabilny od poprzednich modeli i nie wzrosła przez to jego waga. W wersji PRO+ urządzenia znajdziemy także system FlightAutonomy. Jego zadaniem jest inteligentne omijanie przeszkód aż w czterech kierunkach, co umożliwia pięciokierunkowy system wykrywania zagrożeń. W ten sposób Dron Phantom 4 V2.0 bez większych problemów jest w stanie omijać wszystkie przeszkody, nawet te bardzo duże. W czasie lotu można się dzięki temu skupić na filmowaniu lub robieniu zdjęć.

Zmodernizowany kontroler PRO V2

Spore zmiany zaszły w kwestii kontrolera, dzięki któremu steruje się urządzeniem. Na pierwszy rzut oka od razu zauważy się wzrost jakości transmisji obrazu uzyskiwany przez zamontowany w urządzeniu mechanizm transmisji danych OcuSync. Tajemnicą jest tutaj zwiększenie pasma transmisji danych, co pozwala ich transmitować więcej, przez co obraz jest czystszy. Urządzenie ma obecnie możliwość przełączania się pomiędzy pasmami 2,4GHz oraz 5,8GHz, dzięki czemu automatycznie wybiera częstotliwość dotkniętą w najmniejszym stopniu zakłóceniami. W praktyce możliwe jest osiągniecie transmisji o jakości HD przy urządzeniu znajdującym się w odległości 4 kilometrów od pilota.

Powyższe możliwości są uzupełniane przez nowy wyświetlacz o przekątnej 5,5” oferujący jasność na poziomie 1000 cd/m2, co oznacza wzrost o ponad 100% w porównaniu z klasycznymi ekranami ciekłokrystalicznymi. Nawet w silnym świetle słonecznym możliwe jest wygodne oglądanie ekranu z ładnymi kolorami i wyraźnym kontrastem.

Zgrywanie materiałów ułatwia wyposażenie kontrolera w wyjście HDMI oraz dostępność slotu na karty Micro SD. Na wyposażeniu są też głośnik oraz mikrofon. Materiały można wysyłać bezprzewodowo poprzez sieć wifi, a potem edytować je w dostępnej bez dodatkowych opłat aplikacji DJI GO.

Nasze marki

  • 360fly
  • AfterShokz - słuchawki
  • BRUNTON
  • Dji Innovations
  • FeiYu Tech
  • FlyMount
  • GoPole
  • GoPro
  • HASSELBLAD
  • Kingston