Producenci

GoPro HERO 8 BLACK Dual Battery Charger + bateria

Dzięki praktycznej ładowarce do GoPro HERO 8 Black - Dual Battery Charger naładujesz swoje baterie dużo sprawniej, jednocześnie dwa na raz i to bez angażowania i rozszczelnienia kamery.

Więcej szczegułów

realizacja 3 - 5 dni

239,00 zł


Dual USB Charger HERO 8 Black umożliwia nawet o 38% szybsze naładowanie baterii, w porównaniu do poprzedniej ładowarki dzięki wsparciu szybkiego ładowania dwóch akumulatorów jednocześnie.

W zestawie:
- ładowarka Dual USB GoPro HERO 8 Black
- kabel USB/USB-C do ładowania
- zapasowa bateria li-ion 1220mAh do GoPro HERO 8 Black

KOMPATYBILNOŚĆ Z KAMERĄ GOPRO HERO 8 BLACK ORAZ WSTECZNIE Z GOPRO HERO6 BLACK / HERO7 BLACK!

Najważniejsze informacje

  •  z ładowarką GoPro hero 8 bateria może być ładowana zarówno samodzielnie, jak i w zestawie z drugim akumulatorem,
  •  ładowanie dokonywane jest za pośrednictwem dowolnego portu USB, a cały proces można jeszcze bardziej przyspieszyć, dokupując do kompletu GoPro Supercharger,
  •  urządzenie posiada wskaźniki LED-owe, informujące o poziomie naładowania akumulatorów,
  •  z ładowarką GoPro hero 8 bateria nie ulegnie przeładowaniu, ponieważ została wyposażona w system, dzięki któremu po całkowitym naładowaniu akumulatora jego stan jest wyłącznie podtrzymywany,
  •  w proponowanym zestawie zawarta została podwójna ładowarka GoPro hero 8/7/6 bateria oraz kabel do ładowania.

Dodatkowa bateria GoPro 8 Black

Załączona do kompletu z ładowarką GoPro 8 bateria litowo-jonowa zapewnia użytkownikowi około 2 dodatkowych godzin nagrywania w jakości 1080p 30FPS i godzinę w 4K 30FPS, dzięki pojemności wynoszącej 1220 mAh. Ponadto akumulator został wyposażony w czujnik poziomu naładowania, wyrażający stan baterii w procentach, zwiększając precyzję odczytu. Bateria GoPro hero 8, w przeciwieństwie do dużej części pozostałych dostępnych na rynku akumulatorów, nie zmusza użytkownika zatem do domyślania się, czy 1 kreska stanu akumulatora symbolizuje 1 czy 30% poziomu naładowania.