Producenci

GOPRO KARMA GRIP NEW

KARMA GRIP

Nagrywaj stabilizowane i płynne filmy, które będą wyjątkowe w porównaniu ze zwykłymi ujęciami. Ciesz się profesjonalnymi filmami w jakości kinowej podczas wycieczek pieszych i rowerowych lub w czasie zabawy z dziećmi w parku.

Więcej szczegułów

AGIMB-004-EU

Realizacja 3 - 5 dni

Łatwe ładowanie + przenoszenie materiału filmowego

Kamerę GoPro i uchwyt Karma Grip można ładować równocześnie, a materiał filmowy przenosić bez potrzeby odłączania kamery.

Trzymaj w ręce. Załóż. Zakochaj się.

Uchwyt Karma Grip umożliwia filmowanie z ręki oraz kamerą zamocowaną na ciele z niezwykłych perspektyw dostępnych tylko dla kamer GoPro — teraz z funkcją profesjonalnej stabilizacji obrazu.

Niewiarygodnie płynne filmy bez drgań

Ciesz się niewiarygodnie stabilnymi filmami w jakości kinowej podczas wycieczek pieszych i rowerowych lub w czasie zabawy z dziećmi w parku.

Zgodność z dronem Karma

Stabilizator kamery można łatwo odłączyć od uchwytu Karma Grip i zamocować do drona Karma w celu rejestrowania stabilizowanego materiału filmowego z lotu ptaka.

Łatwe ładowanie + przenoszenie materiału filmowego

Karmerę GoPro i uchwyt Karma Grip można ładować, a materiał filmowy przenosić bez potrzeby odłączania kamery.

Nasze marki

• 360fly