Producenci

DJI INSPIRE 1 V2 QUADROCOPTER (EU)

DJI Inspire1 V2.0 to ulepszona wersja znanego quadrocoptera Inspire 1 firmy DJI.

Więcej szczegułów

DJI INSPIRE 1 V2

Realizacja 2 dni

9 899,00 zł

Posiada tą samą kamerę co jego poprzednik ale został on gruntownie dostosowany pod montaż nowych kamer z rodziny X5. Wersja V2.0 posiada nowe silniki 3510H, nowe śmigła 1345T jak i adaptery do ich montażu. Zmieniona została również płyta absorbująca wibrację oraz zastosowano adaptery podwyższające podwozie, aby móc bez przeszkód wymienić kamerę X3 na X5, X5R, XT lub Z3. Reszta konstrukcji jak i wyposażenia pozostała niezmieniona.

ZAAWANSOWANA KONSTRUKCJA GOTOWA DO LOTU

DJI Inspire 1 został zaprojektowany tak, aby posiadał dużą moc przy niskiej masie i był elastyczny przy zachowaniu odpowiedniej stabilności.

AERODYNAMIKA I PRZEKSZTAŁCALNA KONSTRUKCJA

Ramiona z włókna węglowego dają możliwość manewrowania i zmieniają swój układ za pośrednictwem jednego przełącznika, dając niezasłonięte pole widzenia 360°,pozwalające na nagrywanie ujęć niezależnie od kierunku lotu. Każda część Inspire 1 została zaprojektowana w taki sposób, aby była lekka i wytrzymała, a aerodynamiczny kształt korpusu pozwala na swobodny i długi lot.

KAMERA 4K I 3-OSIOWY GIMBAL

Uzyskaj krystalicznie czysty obraz z najbardziej zaawansowaną kamerą DJI. Inspire 1 nagrywa filmy 4K przy klatkażu 24-30fps lub 1080p przy klatkażu 24-60fps i wykonuje zdjęcia w rozdzielczości do 12 megapikseli. Przetwornik CMOS 1/2.3 cala wyciąga to, co najlepsze z Twoich ujęć, a szeroki kąt widzenia 94° pozwala na doskonałe kadrowanie. Lata doświadczenia w stabilizacji obrazu zostały przełożone na 3-osiowy, obrotowy gimbal DJI zapewniający, że Twoje zdjęcia i filmy będą czyste i stabilne w niemalże każdych warunkach pogodowych.

PODGLĄD HD

Podgląd w czasie rzeczywistym z Inspire 1 jest wyświetlany w rozdzielczości 720p HD na Twoim urządzeniu mobilnym, dając doskonały podgląd tego, co widzi kamera tak abyś mógł wprowadzić zmiany w ustawieniach. Jest to możliwe dzięki rewolucyjnemu systemowi DJI Lightbridge HD, który może transmitować film z odległości nawet do3,5km.

POTĘŻNY  NADAJNIK

Miej absolutną kontrolę nad Twoim Inspire 1 dzięki nowemu nadajnikowi DJI, który zawiera dedykowane przyciski dla zdjęć i filmów oraz pokrętło sterujące gimbalem kamery. Znajdują się również dwa programowalne przyciski oraz przełącznik trybu lotu(P-A-F),

Dla większej precyzji użyj drugiego nadajnika i lataj ze znajomym. Przy dwóch osobach sterujących tym samym Inspire 1, jedna osoba obsługuje lot, a druga gimbal i kamerę. Każdy może posiadać własny wyświetlacz z podglądem w czasie rzeczywistym. Przy pracy w dwójkę, nagrywasz bardziej skomplikowane i artystyczne ujęcia.

MODUŁOWA BUDOWA

Gimbal i kamera Inspire 1 są odłączanymi od drona modułami, które można zdemontować na czas transportu lub przy okazji przyszłych upgrade’ów.

LOTY W ZAMKNIĘTYCH POMIESZCZENIACH

Loty w pomieszczeniach zamkniętych zawsze były prawdziwym testem umiejętności dla każdego pilota. System Pozycjonowania Wizyjnego (VPS) korzysta ze specjalnie zaprojektowanej kamery, jak i fal ultradźwiękowych. Technologia ta pozwala na utrzymywanie stałej pozycji przez Inspire 1, zatrzymywanie się po zwolnieniu drążków, jak i reagowanie na komendy nawet wtedy, kiedy sygnał GPS jest niedostępny.

INTELIGENTNY SYSTEM ZARZĄDZANIA ENERGIĄ

W pełni zintegrowany akumulator zasila Inspire 1 i w rzeczywistości sam zarządza sobą. Podczas lotu poziom naładowania inteligentnego akumulatora jest przekazywany na bieżąco, dzięki czemu wiesz jak długo możesz jeszcze znajdować się w powietrzu. Szacunkowy czas lotu na dedykowanym akumulatorze TB47 to 15min. Natomiast na TB48 – 18 min. Zaawansowane algorytmy kalkulują odległość drona od Ciebie i szacowany czas powrotu, dając Ci znać, kiedy trzeba zawrócić.Inteligentny akumulator śledzi napięcie na każdym ogniwie, ilość naładowań i rozładowań. Dodatkowo, gdy nie jest używany przez okres czasu wcześniej zdefiniowany z poziomu aplikacji DJI GO – rozładowuje się do bezpiecznej wartości 50%, aby zachować swoją żywotność. To wszystko pozwoli Tobie cieszyć się Inspire 1 w powietrzu przez długie lata.

W PEŁNI FUNKCJONALNA APLIKACJA

Pobierz bezpłatną aplikację DJI GO na urządzenia mobilne, dzięki czemu zyskasz podgląd obrazu z Inspire 1 oraz możliwość zmiany ustawień kamery i parametrów lotu. Wszystko począwszy od ustawień manualnych kamery, telemetrię (odległość od pkt startu, wysokość, stan naładowania akumulatora) po wyzwalanie migawki oraz rozpoczęcie filmowania za dotknięciem przycisku na ekranie, a skończywszy na automatycznym starcie i lądowaniu.

Dodatkowo aplikacja pozwala na przełączenie drona w kilka trybów lotu:

Pointof Interest - wybierz miejsce lub obiekt a quadrocoptera będzie bezustannie skierowany w danym kierunku lub krążył wokół niego.

Waypoints - Zaplanuj trasę lotu a quadrocopter będzie autonomicznie nią podążał, pozwalając Ci na operowanie kamerą.

IOC - Inteligentna kontrola kierunku pomaga Ci określić, w jaki sposób kontrolować quadrocopter. Wybierz najbardziej intuicyjny i najłatwiejszy tryb dla siebie.

Zestaw zawiera:

•        Quadrocopter DJI Inspire 1 V2.0
  •        Gimbal z kamerą Zenmuse X3
  •        Nadajnik RC
  •        Uchwyt na urządzenie mobilne
  •        Filtr ND
  •        Zestaw śmigieł 1345T (8 szt.)
  •        Akumulator TB47 (4500 mAh)
  •        Ładowarkę
  •        Kabel zasilający AC
  •        Szelki do nadajnika RC*