Yuneec Q500 Typhoon 4K + walizka i dodatkowy akumulator gratis

Najnowsza wersja Yuneec Q500 4K została zaopatrzona w nową kamerę pozwalającą filmować z rozdzielczością 4K i wykonywać zdjęcia o rozdzielczości 12-megapixeli. Kamera potrafi filmować z prędkością do 120-klatek/s w rozdzielczości full HD! Pozbawiono ją szerokokątnego obiektywu a tym samym filmy są pozbawione efektu rybiego oka. Kamera wykonuje zdjęcie w formacie RAW i JPEG.

Więcej szczegułów

Realizacja 3 dni

4 357,00 zł

Q500 4K banner

 

 

Najnowsza wersja Yuneec Q500 4K została zaopatrzona w nową kamerę pozwalającą filmować z rozdzielczością 4K i wykonywać zdjęcia o rozdzielczości 12-megapixeli. Kamera potrafi filmować z prędkością do 120-klatek/s w rozdzielczości full HD! Pozbawiono ją szerokokątnego obiektywu a tym samym filmy są pozbawione efektu rybiego oka. Kamera wykonuje zdjęcie w formacie RAW i JPEG, posiada możliwość automatycznej lub manualnej zmiany ekspozycji ISO i szybkości migawki. Wspaniała gratka dla profesjonalistów wśród fotografii.

 

 

Yuneec Q500 Typhoon 4K to kompletny system do fotografii lotniczej i videografii (APV) który nagrywa obraz video w rozdzielczości 4K i Full HD z prędkością do 12 klatek/sekundę oraz pozwala wykonywać zdjęcia w rozdzielczości 12 megapixeli. Posiada możliwość podążania za pilotem „Follow Me” i obserwacji punktu „Watch Me”

Q500+ Typhoon jest w pełni złożony i gotowy do lotu „ready to fly” po wyjęciu z pudełka. Zestaw zawiera drona, kamerę 4K, precyzyjny 3-osiowy gimbal, Aparaturę sterującą-ground station, akumulator, ładowarkę, kartę microSD 8GB. Dodatkowe akcesoria: osłona przeciwsłoneczna na wyświetlacz, ładowarka samochodowa, ładowarka USB/zasilacz, dodatkowe 4 śmigła. Oraz gratis: Ręczny gimbal!

 

Aparatura ST10+ Ground Stationjest 10-kanałową aparaturą RC 2.8GHz współpracującą z transmisją video 5.8GHz która może być wyświetlana na dotykowym ekranie LCD który dodatkowo wyświetla dane telemetryczne w czasie rzeczywistym takie jak tryb lotu, prędkość, odległość od domu, ustawienia kamery, pozycja GPS, kierunek do domu, ilość satelit i poziom naładowania akumulatora drona.

 

 

Yuneec Q500+ Typhoon posiada 3 tryby lotu: Smart, Angle i Home odpowiednie dla umiejętności pilota. Każdy tryb jest łatwy w obsłudze, intuicyjny i łatwy do opanowania.

Tryb Smart jest przeznaczony dla początkujących użytkowników. Lot w tym trybie skutkuje ruchem drona zgodnie z kierunkiem drążka niezależnie od jego obrotu względem pilota. Jeśli pilot przesunie drążek do przodu nawet jesli dron będzie ustawiony bokiem do niego to i tak dron wykona lot zgodnie z kierunkiem drążka. W tym trybie Q500 automatycznie zawiśnie w powietrzu po puszczeniu wszystkich drążków kierunku i gazu. W tym trybie ograniczono zasięg drona do 91m. Oznacza to, że dron nie pozwoli wylecieć pilotowi dalej niż 91m od miejsca startu (wirtualna bariera).

Tryb Angle jest przeznaczony do wykonywania nagrań i zdjęć z powietrza. Preferowany dla bardziej doświadczonych pilotów ponieważ nie posiada łatwej orientacji kierunku tak jak w trybie Smart. W tym trybie nie zastosowano wirtualnej bariery dla lotu. Każdorazowe puszczenie drążków skutkuje zawisem drona w powietrzu przy wykorzystaniu barometru i GPS tak samo jak w trybie Smart.

Tryb Home to zabezpieczenie które może być aktywowane jednym przełączeniem. Po aktywowaniu Q500 automatycznie wróci i wyląduje w promieniu 3 metrów od miejsca startu. To bardzo dobre zabezpieczenie dla nowych pilotów którzy mogą podczas lotu stracić orientację lub kontakt z dronem. Tryb Home włącza się automatycznie jeśli dron straci połączenie z aparaturą sterującą.

Tryb „Follow Me” umożliwia podążanie drona za pilotem. Niesamowita automatyka znana z filmów i wojska jest w twoim zasięgu ręki!

Tryb „Watch Me” umożliwia podążanie kamery cały czas za pilotem.

Q500 Typhoon 4K to najłatwiejszy w obsłudze dron przeznaczony do wykonywania niesamowitych zdjęć i materiałów wideo dla szerokiej gamy zastosowań. Firma Yuneec posiada dwudziestoletnie doświadczenie w tworzeniu maszyn kontrolowanych radiowo i zdalnych statków powietrznych. Inżynierowie firmy Yuneec postawili na długi czas lotu, łatwość obsługi i niezawodność systemu.

Dron posada możliwość zapisywania parametrów lotu na kartę pamięci w aparaturze ST10+ (funkcjonalność czarnej skrzynki).

 

Yuneec Q500 4K foto 5

Specyfikacja techniczna:

Kamera FPV

Model CGO3
Focus Stały
Rozdzielczość Wideo: UHD 4K przy 30FPS, 1080p przy 24, 25, 30, 48, 50, 60, 120FPS
Zdjęcia: 12 MP
Balans bieli Automatyczny, manualny
Nośnik danych microSDHC/XC Klasa 10: 4 do 128 GB
Gimbal Dokładność: ±0.02°
Nadajnik Wideo Częstotliwość: 5.8 GHz
Moc transmisji: 500 mA (średnia) do 600 mA (szczytowa) przy 12 V (7.2 W maksimum)
Zasięg: Do 300 m
Zasilanie 7 do 14 V DC (z akumulatora Drona)
Temperatura przechowywania -20 do 60°C
Temperatura pracy 0 do 50°C
Wymiary 115 x 135 x 74 mm
Waga 195 g

 

Akumulator

Pojemność 5400 mAh
Typ Litowo-polimerowa
Napięcie 3S (11.1 V)

 

Ładowarka

Model SC 3500-3 Balancing Smart Charger
Obsługiwane baterie Litowo-polimerowa
Napięcie ładowania 12.6 V DC; 3.5 A / 45 W max
Bezpiecznik 7.5 A
Wymagane zasilanie 10.5 do 15 V DC; 5 A (100 do 240 V AC adapter w zestawie)

 

Aparatura

Model ST10 Personal Ground Station
Czestotliwość Aparatury: 2.4 GHz
Odbiornika Video: 5.8 GHz
Kanały 10
Tryby lotu Smart
Angle
Home
Obsługiwany System Android
Liczba kanałów 10
Zasięg Do 800 m (w optymalnych warunkach)
Wyświetlacz Rozmiar: 4.5″
Interfejs: Pojemnościowy ekran dotykowy
OSD Telemetria pokazywana na wyświetlaczu
Dodatkowo Wibracje i sygnały dźwiękowe
Wymagane zasilanie Wbudowana bateria:
3.6 V; 5200 mAh, 18.7 Wh
Ładowarka 5 V USB (adapter AC w zestawie)

 

Ogólne
Wymiary Wysokość: 240 mm
Szerokość: 420 mm
Długość po przekątnej bez śmigieł: 565 mm
Śmigła: 330 mm
Waga 1.1 kg

 

Q500 Typhoon
Czas lotu Do 25 min
Maksymalna wysokość 121.9 m pow. poziomu gruntu
z możliwością zmiany
Maksymalna prędkość obrotu 65°/s
Maksymalny kąt przechyłu 35°
Maksymalna prędkość wznoszenia Tryb Smart i Angle: 3 m/s
Maksymalna prędkość opadania Tryb Smart i Angle: 2 m/s
Waga startowa Z akumulatorem i kamerą CGO2-GB: 1.7 kg

 

W zestawie:

 1. Dron Q500+ Typhoon 4k
 2. 3-osiowy gimbal z kamerą FPV CGO3-GB UHD 4K
 3. 10 kanałowa Aparatura ST10 z nowym wyświetlaczem dotykowym 5.5 cala
 4. GRATIS: Ręczny uchwyt do gimbala CGO2-GB
 5. GRATIS: Walizka
 6. Akumulator LiPo 3S 5400mAh 11.1V + Dodatkowy akumulator GRATIS
 7. Ładowarka SC 3500-3
 8. Osłona przeciwsłonecznna do monitora aparatury ST10
 9. Zapasowy komplet śmigieł
 10. Zasilacz sieciowy do ładowarki
 11. Karta microSD 8GB SD z adapterem
 12. Okablowanie

W cenie ujęte jest szkolenie produktowe. Przeprowadzamy je w Poznaniu w naszym biurze lub zdalnie przez telefon. Instruujemy dokładnie jak posługiwać się urządzeniem, zwracamy uwagę na kwestie związane z bezpieczeństwem i odpowiadamy na wszystkie pytania techniczne oraz funkcjonalne.

Dron posiada wgraną mapę lotnisk. Oprogramowanie blokuje możliwość lotów w ich pobliżu. 

Kalibracja:

Dla wygody kupującego, model przed wysyłką zostaje skalibrowany (kompas i aparatura). Sprawdzone zostają wszystkie urządzenia peryferyjne oraz napęd. Zostaje wykonany test funkcji powrotu do domu w przypadku utraty zasięgu. Zostaje wykonana aktualizacja oprogramowania do najnowszej. Nasza kalibracja modelu nie zwalnia kupującego przed zapoznaniem się z instrukcją obsługi!

Nasze marki

 • 360fly
 • AfterShokz - słuchawki
 • BRUNTON
 • Dji Innovations
 • FeiYu Tech
 • FlyMount
 • GoPole
 • GoPro
 • Kingston
 • KNOG